niedziela, 14 sierpnia 2011

Kody na MSP!

Więc tak niedawno rozmawiałam z moderatorką a temat kodów na MSP żebyście w końcu uwierzyli że nie ma żądnych kodów na MSP pokaże wam moją rozmowę z moderatorką!

Więc zacznę od 1 wiadomości ja napisałam do niej że mam kody do MSP tylko nie wiem gdzie je wpisać a ona napisała mi 1 wiadomość która jest widoczna na samej górze.
Potem napisałam jej że ja je naprawdę mam podałam jej te kody a ona wysłałam mi 2 wiadomość (widoczna pod 1)
Jeszcze później napisałam jej że czemu jest dla mnie taka nie miła i że już ją przepraszałam a ona mi napisała 3 wiadomość(widoczna pod 2)
Jeszcze później spytałam się jej czy mogę to rozgłosić na blogu powiedziała że bardzo jej pomogę i że nie spotkała jeszcze tak rozsądnej osoby i że naprawdę bardzo jej pomagam ...potem coś jeszcze pisała ale to nie ważne :)

4 komentarze:

  1. Prawda kodów do MSP nie ma ale również kłamczucho nie można pisać z moderatorami i administracją -.-" Poza tym nawet jesli w jakiś niezwykłych okolicznościach udało by ci się rozmawiać z nimi to na pewno nie odpowiadali by ci takim językiem.
    Tylko, krótko, zwięźle odpowiedzieli by ci " Nie ma kodów", "Nie wierzcie w kody w internecie. Są nie prawdziwe" a nie coś takiego [LOL]

    OdpowiedzUsuń
  2. Haha weś. No,tak... kody nie istnieją,a poza tym to nie da się pisać z moderatorem ! Więc ja się na pewno nie nabiorę -,-' Przestań wreszcie kłamać. Pozdro :))

    OdpowiedzUsuń